Jako że zadjemy sobię sprawę iż zatrudnienie odpowiedniego fotografa to tylko jeden z etapów planowania uroczystości, oddajemy w Państwa ręce zbiór linków, które mogą ułatwić prawidłowe przygotowanie takowej.

MarGraf - drukarnia, wydawnictwo, zakład poligraficzny
Jedna z największych małopolskich firm zajmująca się kompleksową obsługą klienta w zakresie projektowania graficznego, druku cyfrowego oraz wszelakich prac introligatorskich.
Sklep internetowy MarGrafu
Wychodząc naprzeciw potrzeb klientów MarGraf udostępnił w sieci elektroniczną wersję swojego sklepu. Znaleźć tam pożna prawie wszystko czym nasza firma się zajmuje.
Sklep z ofertą kalendarzy MarGraf-u
Wykonujemy kalendarze od 1 szt. np. z Twoim zdjęciem, ale również wykonujemy kalendarze dla firm i instytucji. Sklep ten jest idealnym miejscem, gdzie można przeglądnąć bogatą ofertę kalendarzy i spokojnie wybrać intersujący nas produkt
Sam stwórz swoje zaproszenie!
Nowość! Tylko u nas zaprojektujesz swoje własne zaproszenie ślubne! po szczegóły zapraszamy pod link wyżej :)
Koniec nietrafionych prezentów, pokaż znajomym czego pragniesz
Kto z nas nie dostał kiedyś „nietrafionego” prezentu? Kto nie łamał sobie głowy, co kupić znajomym z okazji, np. ślubu, komunii, urodzin czy jubileuszu? Najprościej byłoby zapytać obdarowywanego i od niego uzyskać odpowiedź, ale dla niektórych krępujące jest zapytać, dla innych odpowiedzieć... Postaramy się pomóc, pośrednicząc w tej wymianie informacji.
komix