Wykonujemy reportażowe zdjęcia cyfrowe uroczystości zaślubin, dysponujemy również przenośnym profesjonalnym studiem fotograficznym do wykonywania sesji zdjęciowych w trakcie trwania wesela bez konieczności opuszczania gości i przemieszczania się do lokalnego fotografa. Dysponując sprzętem cyfrowym, na specjalne życzenie Państwa młodych jesteśmy w stanie wykonać odbitki fotograficzne wykonane w trakcie trwania uroczystości lub w naszym studiu, które mogą zostać podarowane zaproszonym gościom już w trakcie wesela. Odbitki wykonujemy wówczas do wielkości 15x23 cm matowe lub błyszczące.

Współpracujemy z doświadczonym kamerzystą z długoletnim stażem, posiadającym cyfrowy profesjonalny sprzęt video. Zachęcamy zatem do pakietowych usług foto-video.

Dysponując szerokim parkiem maszynowym, wykonujemy wiele pamiątkowych gadżetów wykorzystując wykonane lub dostarczone zdjęcia (m.in. foto-albumy, foto-książki, powiększenia fotografii naklejane na piankę lub drukowane na płótnie malarskim, gadżety z fotografią i wiele innych). Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą pomijającą pośredników...

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Foto-Markiewicz: Mariusz i Sylwia Markiewicz 502-253-259OFERTA

Oferta cenowa usługi jest przygotowywana indywidualnie w zależności od wymagań i oczekiwań Klientów. Zazwyczaj śluby obsługujemy w dwójkę, pojawiając się często na przygotowaniach do ślubu i pozostając z gośćmi do ochłonięcia po oczepinach.
Wychodzimy od standardowych usług, ale naszym celem jest by dostosować się do oczekiwań Kliena, dlatego każde zlecenie będzie inne i dostosowane cenowo do możliwego budżetu.
Zawsze możemy spróbować zrealizować nietypowe oczekiwania, kwestia możliwości i ceny.
Wyróżnia nas to, że fotografia to nasza wspólna pasja, a zawodowo zajmujemy się poligrafią tą małą, indywidualną jak i dużą kierowaną do dużych firm, dlatego wszelkie albumy, gadżety będą indywidualnie wykonanym dodatkiem do usługi.
Na cenę końcową składa się kwota wyjściowa usługi plus opłaty związane z czasem pracy fotografa, ilość zdjęć, które następnie będą podlegały obróbce, koszty materiałowe w tym materiały/produkty przekazywane Klientowi oraz dojazd i ew. zakwaterowanie. Do opłat dolicza się wykorzystanie mobilnego studia i czas jego pracy. Opłata za możliwość wykonywania odbitek na poczekaniu jest stała do której dolicza się koszt od każdej wykonanej odbitki.
Klienci korzystający z usług fotografii otrzymują duże rabaty na wykonywane u nas "foto-gadżety".


1) Fotografia uroczystości weselnej
Przykładowo możemy zaproponować:

PAKIET EKO (skrócony) – zdjęcia ślubne reportażowe (do 250 zdjęć) zgrane w pełnej rozdzielczości na pendrive w tym wybrane najlepsze zdjęcia (ok. 50-80) poddane obróbce komputerowej* w drewnianym spersonalizowanym pudełku. 2 kpl. passpartu**. Galeria internetowa w domenie FotoMarkiewicz.

 • – błogosławieństwo i ew. kilka ujęć z przygotowań
 • – ceremonia ślubna w kościele + ujęcia przed kościołem
 • – przyjęcie weselne (do 3h)
 • – opcjonalnie kilka ujęć w plenerze w trakcie wesela

Szacowany koszt usługi: 1400 zł

PAKIET STANDARD (pełny reportaż) – zdjęcia ślubne reportażowe (do 450 zdjęć) zgrane w pełnej rozdzielczości na DVD (3 kpl.) w spersonalizowanej indywidualnej okładce w tym wybrane najlepsze zdjęcia (ok. 100-150) poddane obróbce komputerowej*. 3 kpl. passpartu**. Foto-Książka lub elegancki indywidualnie wykonany album na zdjęcia w cenie. Galeria internetowa w domenie FotoMarkiewicz.
 • – przygotowania i błogosławieństwo
 • – ceremonia ślubna w kościele + ujęcia przed kościołem
 • – przyjęcie weselne (do oczepin)
 • – opcjonalnie kilka ujęć w plenerze w trakcie wesela

Szacowany koszt usługi: 1900 zł

PAKIET INDYWIDUALNY – j.w. w szczegółach ustalany indywidualnie, z możliwością wykonywania odbitek w trakcie trwania wesela

2) Fotografia studyjna: dodatkowe zdjęcia pozowane, studyjne wykonywane w trakcie wesela (posiadamy przenośne studio fotograficzne)
 • Pakiet podstawowy zawiera do 25 wybranych ujęć wykonanych Państwu młodym z rodzicami i świadkami – od 400 zł
 • Pakiet rozszerzony zawiera do 50 wybranych ujęć j.w. dodatkowo ze wskazanymi gośćmi – od 600 zł
 • Pakiet indywidualny – istnieje możliwość wykonania sesji z dwoma rodzajami tła, dodatkowymi akcesoriami (np. fotel, świecznik)

3) Sesja plenerowa: dodatkowe zdjęcia pozowane, wykonywane w plenerze ustalonego dnia
od 450 zł

4) Standardowe usługi dodatkowe:
 • – dojazd poza Kraków
 • – wybrane ujęcia (bez dokładnego obrabiania) wykonane w postaci odbitek fotograficznych, wykonane w trakcie uroczystości (10x15 lub 15x21)
 • – foto-album / foto-książka
 • – etui / passpartu na wybrane fotografie dla gości weselnych
 • – album na fotografie w eko-skórze z wklejonymi wybranymi odbitkami
 • – obraz z wybranego zdjęcia wydrukowany na płótnie malarskim, nabity na drewnianą ramę wielkości np. 50x70 cm
 • – oraz wiele innych foto-gadżetów z oferty...
 • – wykonujemy również e-galerię zdjęć udostępnioną po zalogowaniu przez internet
Objaśnienia:
* obróbka komputerowa – podstawowa obróbka typu kadrowanie, balans, ekspozycja, kontrast, saturacja. Na indywidualne życzenie Klienta, możliwa jest szczegółowa obróbka fotografii, w tym przerobienie do sepii.
** W cenie wykonujemy papierowe ozdobne passpartu mieszczące np. 5 zdjęć wielkości 15x20 w celu sprezentowania Rodzicom lub świadkom.


Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Jakim sprzętem fotografujecie?
Fotografujemy wysokiej klasy lustrzankami cyfrowymi Nicon z obiektywami firm Nicon i Sigma, dodatkowe źródło światła daje nam lampa Nicon SB900.

W jakim formacie gotowe zdjęcia trafiają do klienta?
Zdjęcia przekazywane są Klientowi w wykonywanych przez nas albumach lub ozdobnych spersonalizowanych pudełkach oraz na płycie CD-ROM / DVD lub na pendrive (szczegóły w opisie każdego z pakietów).

Na jakim terenie wykonywane są zlecenia fotografowania?
Możemy dojechać w dowolne miejsce w Polsce lub za granicą (najchętniej do miejsc egzotycznych :)). Ze względu na lokalizację naszej siedziby najczęściej obsługujemy Kraków i okolice.

Ile wynosi opłata za dojazd poza Kraków?
Za dojazd poza teren Krakowa pobierana jest dodatkowa opłata w wysokości 5,50 zł za kilometr odległości miedzy Krakowem a miejscem wykonywania usługi (cena zawiera obie strony). Przy fotografowaniu poprawin, w zależności od odległości, pobierana jest podwójna opłata za dojazd lub opłata za nocleg fotografa.

Jakie wydarzenia w dniu ślubu są fotografowane?
Fotografujemy wszystko czego sobie zażyczą narzeczeni plus twórcza interpretacja własna czyli to co fotograf uzna za ciekawe. Możemy uwiecznić wszelkie przygotowania, wizytę u fryzjera, w kwiaciarni, błogosławieństwo, ślub, wesele, wyjazd w podróż poślubną...

Dlaczego warto pomyśleć o dodatkowym fotografowaniu w przenośnym studiu?
Głównie dlatego, że zdjęcia możemy wykonać w dowolnej chwili wesela, uchwycimy w kadrze atmosferę dnia, wykonamy zdjęcia ze świadkami czy innymi gośćmi...

Jak długo fotograf jest na weselu?
Najczęściej tak długo by uwiecznić wszystkie kluczowe elementy przyjęcia (podziękowania dla rodziców, tort, oczepiny). W zależności od tego jak się rozwinie impreza, może być to godzina 1:00 lub 5:00. Nie ustalamy granicznej godziny, ale zazwyczaj kończymy pracę między godziną 2:00 a 3:00. Dlatego nie warto czasem myśleć kategoriami finansowymi, by próbować zaoszczędzić na skróceniu czasu pracy fotografa.

Jak szybko zdjęcia trafiają do nowożeńców?
Prace związane z przygotowaniem zdjęć zaczynamy niezwłocznie po ślubie lub sesji plenerowej. Najczęściej po 5 lub 7 dniach trafiają do nowożeńców zdjęcia w formie cyfrowej, z których dokonują wyboru fotografii do albumu. Po podjęciu przez młodą parę decyzji i przekazaniu jej do nas, wybrane zdjęcia są przygotowywane do wykonania z nich odbitek, przekazywane do laboratorium celem ich wywołania i ew. wklejane do albumów. W zależności od ilości zdjęć trwa to od 1 do 3 tygodni, więc po powrocie z miesiąca miodowego album powinien już na czekać na odbiór.

Plener w dniu ślubu czy później?
W dniu ślubu należy brać pod uwagę ograniczenia czasowe. Młodzi mają w tym dniu dość napięty grafik i jeżeli chcą mieć plener w konkretnym przedziale czasowym powinni odpowiednio wcześniej to zaplanować. W trakcie ślubu, gdy zastane bliskie otoczenie i pogoda pozwala, można wykonać kilka ujęć na zewnątrz. Jednak sesja plenerowa w terminie innym niż dzień ślubu ma kilka przewag: mniejszy stres, brak ograniczeń czasowych, możliwość łatwego przełożenia terminu sesji w razie niepogody, możliwość wykonania bardziej odważnych zdjęć (przed ślubem trzeba bardziej uważać na strój niż po nim), możliwość założenia raz jeszcze sukni ślubnej.

Jak długo trwa sesja plenerowa?
Należy zarezerwować sobie min. 2 godziny

komix